KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115622

nr 1311 5622

oidentifierad konstnär, Frankrike, 1800-tal. Olja på pannå, 24x19 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:55:11